مبین تجارت رهام

شرکت مبین تجارت رهام همیشه کوشیده است تا بیشترین دقت و بهترین عملکرد را در زمینه واردات داشته باشد. این شرکت توانسته با تکیه به تجربه بالا و رابطه های خارجی مناسب، دقت و نظارت کاملی بر عملکرد واردات داشته باشد و از این راه در  برداشتن موانع اقتصادی کشور گام مؤثری بردارد.

نظارت کامل

کارشناسان شرکت مبین تجارت رهام تمامی بررسی ها و آزمایشات فنی لازم را بر روی کالاها چه در داخل و چه خارج از کشور انجام داده و نظارت کاملی بر روند دریافت مجوز و مسیر واردات خواهند داشت.

روابط خارجی

مبین تجارت رهام با توجه به تجربه‌ای که در این سال‌ها بدست آورده، به راحتی با شرکت‌های سراسر جهان ارتباط برقرار کرده و فرایند واردات را انجام می دهد. گفتنی است در این رابطه آشنایی با فرهنگ اداری کشورها از اهمیت بالایی برخوردار است.

تجربه

تجربه از ملزومات اساسی برای ارتقا کیفیت شرکت ها و سازمان ها است. مبین تجارت رهام همواره از تجربه متخصصان مجرب خود برای افزایش سرعت و پیش گیری از مشکلات روند واردات استفاده نموده است.

شرکت مبین تجارت رهام اولین بار در سال ۱۳۹۳ به عنوان یک شرکت واردکننده و با هدف دسترسی همه ایرانیان به کالاهای باکیفیت فعالیت خود را آغاز کرد. فعالیت این شرکت در سال‌های ابتدایی در زمینه واردات ماشین آلات صنعتی بود و پس از آن وارد حوزه واردات تلفن همراه شد.

موضوع فعالیت اصلی این شرکت واردات موبایل، ماشین آلات صنعتی و دیگر کالاهای ضروری و استراتژیک است که به سفارش شرکت ها یا با در نظرگرفتن دیدگاه مدیران شرکت انجام می شود.

 در تلاشیم تا همانند سال‌های گذشته، گوشی تلفن همراه میان رده وارد ایران شده و در اختیار عرضه‌کنندگان و خریداران قرار گیرد. همچنین بر این باوریم که می‌توانیم با تکیه به همت کارشناسان متخصص خود گوناگونی و فراوانی کالاهای وارداتی را افزایش دهیم.

مبین تجارت رهام

بازرگانی

شرکت‌های فعال در حوزه بازرگانی می‌توانند با همکاری مبین تجارت رهام در کمترین زمان، کالاهای درجه یک را در دسترس عموم مردم قرار دهند. گفتنی است بخش بازرگانی مانند یک پل، تولیدکننده و مصرف‌کننده را به یکدیگر متصل می‌کند. این شرکت‌ها بعد از بررسی سلامت و مرغوبیت کالاها و وارد کردن آنها به داخل کشور، بدنبال آن هستند تا همه افراد جامعه در شرایط اقتصادی مختلف بتوانند با قیمتی مناسب و به آسانی، کالای مورد نظر خود را تهیه نمایند.

ماموریت ما

شرکت مبین تجارت رهام ارتقا شرایط اقتصادی فرد فرد جامعه را از طریق واردات و عرضه بهترین و مرغوب‌ترین موادغذایی و سایر کالاها و همچنین افزایش دسترسی آسان و سریع‌تر خریداران و مصرف‌کنندگان ایرانی را ماموریت خود می داند و در تلاش است با  تیم متخصص و حرفه‌ای خود علاوه بر بهبود کیفیت کالاهای مصرفی موجود در بازار، باعث گسترش تبادلات و ارتباطات با سایر کشورها شود. این شرکت با تکیه بر برنامه‌ریزی‌های اصولی توانسته است بهترین زمینه را برای فعالیت در راستای خرید و فروش باکیفیت‌ترین کالاها با قیمتی مناسب، شناسایی و اجرا نماید.

دستاورد ها

با افتخار اعلام می کنیم که توانسته ایم در شرایط سخت اقتصادی، بار بزرگی در تامین محصولات را از دوش نهادهای کشوری برداریم و آنها را با قیمت مناسب و کیفیت مرغوب در اختیار هموطنان عزیزمان قرار دهیم. این موضوع در شرایطی به واقعیت پیوسته است که نه تنها کشورمان بلکه همه کشورهای جهان در تلاش برای حل مشکل همه گیری بیماری کرونا بوده اند و ارتباطات بین المللی و حمل و نقل بسیار محدود می باشد. با وجود این شرایط ناگوار اقتصادی، شرکت مبین تجارت رهام توانسته است امر واردات را حتی کیفیت بهتری به سرانجام برساند.